Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (γ' φάση, 1η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (14:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΕΟΣ

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (15:30, Κ.Γ. «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (17:30, Κ.Γ. «Κονταξοπούλειο»): ΔΑΣΩ - ΑΣ Ελπίς 2

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (18:00, ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (18:00, Κ.Γ. Χαλάστρας): Πύργος Χαλάστρας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (20:45, Κ.Γ. «Κλ. Βικελίδης»): ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓΟΡΙΑ: ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Κυριακή 08/12 (09:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Προμίνι)
Κυριακή 08/12 (10:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μπαμπίνι)
Κυριακή 08/12 (12:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μίνι)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 08/12 (09:45, Αλεξάνδρειο Μέλαθρο): ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Κυριακή 08/12 (14:30, Κ.Γ. Ευκαρπίας): ΠΣ Ευκαρπίας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 08/12 (18:00, ΔΑΚ Σερρών): Πανσερραϊκός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (6η αγωνιστική)
Δευτέρα 09/12 (19:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Παναθηναϊκός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (β' φάση, 2η αγωνιστική)
Δευτέρα 09/12 (21:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ν. Βότσης

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική, εξ αναβολής)
Τετάρτη 11/12 (19:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (11η αγωνιστική)
Τετάρτη 11/12 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αμπελόκηποι Μενεμένη

 

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 28 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ, ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/11 (08:45, ΔΑΚ Πολίχνης «Αλ. Νικολαΐδης»): Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ, ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/11 (10:15, ΔΑΚ Πολίχνης «Αλ. Νικολαΐδης»): Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μίνι)

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (5η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (16:30, «Βαρδινογιάννειο»): ΟΦΗ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (19:00, Κ.Γ. Γέφυρας): ΚΣ Γέφυρας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (20:00, Κ.Γ. ΒΑΟ): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ, ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 01/12, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»
09:30 - 10:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ (έτος γεν. 2009 & 2008 αρχάρια)
10:30 - 11:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ ((έτος γεν. 2010 & 2011)
11:30 - 12:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ ((έτος γεν. 2012, 2013 & 2014)
12:30 - 13:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ (έτος γεν. 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΔΕΚΑ 2

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (19:00, Κ.Γ. Ηλιούπολης): Σταυρούπολη ΕΚ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (β' φάση, 1η αγωνιστική)
Δευτέρα 02/12 (19:45, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΚ Λαγκαδάς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Δευτέρα 02/12 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Τετάρτη 04/12 (21:30, Κ.Γ. Ιωνίας): ΑΣ Ιωνικός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική)
*Ο αγώνας ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης αναβλήθηκε για την Τετάρτη 11/12

Τελέστηκε το απόγευμα της Παρασκευής (25/10) στο Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων από τον πατέρα Βασίλειο ο καθιερωμένος αγιασμός των ανδρικών τμημάτων βόλεϊ και μπάσκετ του ΑΣ Ελπίς, αμέσως μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης της ομάδας βόλεϊ και πριν από το ξεκίνημα της αντίστοιχης προπόνησης του μπάσκετ.

Ας ευχηθούμε όλοι καλή χρονιά στα τμήματα του συλλόγου μας, με πολλές επιτυχίες και προπάντων με υγεία για όλους τους αθλητές μας!

Στιγμιότυπα από τον αγιασμό που τελέστηκε στο Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων:

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 21 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (2ος αγώνας β' φάσης)
Πέμπτη 21/11 (20:30, Δ.Γ. Μηχανιώνας «Αινείας»): Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 23/11 (08:45, Κ.Γ. ΒΑΟ - Συκιές): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (11:00, Κ.Γ. Φιλύρου): Αετός Φιλύρου - ΑΣ Ελπίς 2

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 23/11 (12:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ίκαρος Έδεσσας (έτος γεν. 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (4η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (17:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΠ Κηφισιάς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (18:00, ΔΑΚ Κατσιμίδου): ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (20:00, PAOK Sports Arena - Βοηθητικό): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΚ Αγ. Αθανάσιος

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 24/11 (10:00, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (11:30, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (12:30, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 24/11 (10:15, ΔΑΚ Ηλιούπολης): ΕΚ Σταυρούπολη - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (12:15, ΔΑΚ Ηλιούπολης): ΕΚ Σταυρούπολη - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ 1)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:00, ΔΑΚ Αγ. Παύλου Χαλκιδικής): ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτειας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Δόξα Δρυμού

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:30, ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Τρίτη 26/11 (21:00, ΔΑΚ Χαλάστρας): ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Τετάρτη 27/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΕΣΝ Μ. Αλέξανδρος Εχεδώρου

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς: Ρεπό

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 24 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019. Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (2η αγωνιστική)
Σάββατο 26/10 (19:30, Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας): Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» (α' φάση, 1ος αγώνας)
Σάββατο 26/10 (20:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 27/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΑΑ Ζέφυρος ’02

ΒΟΛΕΪ
: ΑΝΔΡΕΣ: ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» (α' φάση, 2ος αγώνας)
Κυριακή 27/10 (21:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΠΑΟΚ

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)
Τετάρτη 30/10 (21:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αστέρας Κουκλουτζά

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 14 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 16/11 (08:30, ΕΑΚ Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)
Σάββατο 16/11 (09:30, ΕΑΚ Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ 1)
Σάββατο 16/11 (10:30, Πολυκλαδικό Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 16/11 (Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»):
09:30 - 10:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2010 & 2011)
10:30 - 11:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2008 αρχάρια & 2009)
11:30 - 12:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2012, 2013 & 2014)
12:30 - 13:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2007 & 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (17:30, Κ.Γ. 11ου Δημ. Σχολείου Ευόσμου): ΔΕΚΑ 1 - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (3η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (19:00, PAOK Sports Arena): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (19:15, Κ.Γ. Ελευθερίου): ΑΣ Πρωτέας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (1ος αγώνας β' φάσης)
Σάββατο 16/11 (20:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 17/11 (10:00, Κ.Γ. ΒΑΟ): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣΚ Λαγκαδάς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (18:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
Δευτέρα 18/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΑΑ Ζέφυρος

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Δευτέρα 18/11 (21:30, Κ.Γ. ΧΑΝΘ - Παλιό): ΧΑΝΘ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Τρίτη 19/11 (19:30, Κ.Γ. Ελευθερίου): Όλυμπος - ΑΣ Ελπίς

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων για το επταήμερο από την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2019 και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Δέκα

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Τετάρτη 23/10 (19:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): Αμπελόκηποι Μενεμένη - ΑΣ Ελπίς

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (20:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΓΑΣ Κουφαλίων

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (19:30, Κ.Γ. Λαγκαδά): ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ21 (2η αγωνιστική)
Δευτέρα 21/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδονικός

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (3η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (15:30, Κ.Γ. Βότση): ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Ελπίς

ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (18:00, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Γιάννενα

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (3η αγωνιστική)
Δευτέρα 21/10 (21:15, Δ.Γ. Αινείας): ΑΣ Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΣ Ελπίς

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (3η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (20:00, Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Ν. Γενεά - ΑΣ Ελπίς

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (3η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (14:30, «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής 2015 2 - ΑΣ Ελπίς 1
Κυριακή 20/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Κυριακή 20/10 (09:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2008 προχωρημένα)
Κυριακή 20/10 (10:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2008 αρχάρια και 2009)
Κυριακή 20/10 (11:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2010 και 2011)

 

 

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 7 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019.
Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (16:30, Σχολείο Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (18:00, Κ.Γ. «Μ. Παρασκευόπουλος»): ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (2η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. Νεοχωρούδας): Αθλέτικο ΑΣ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. ΜΕΝΤ): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (14:30, Κ.Γ. ΔΕΛΑΣΑΛ): Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων 2 - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Μακεδονικός

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Γηπ. Σταυρούπολης): Τζίπσι Κινγκς - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδονικός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:00, ΔΑΚ Αγ. Παύλου): ΑΜΣ Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΕΝ Πανοράματος

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Τετάρτη 13/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΕΚ Σταυρούπολη

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 10 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019, και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (18:00, «Χρ. Χριστοδούλου»): ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης - ΑΣ Ελπίς

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Τετάρτη 16/10 (21:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ιωνικός Ιωνίας

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (19:15, Δ.Α.Κ. Ελευθερίου): Αστέρας Κουκλ. - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (15:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Δημόκριτος Μ.Α.Ο.

ΒΟΛΕΪ

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ21 (1η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (18:00, PAOK Sports Arena - βοηθητικό): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (2η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (16:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΠΟ Μουδανίων

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (2η αγωνιστική)

Δευτέρα 14/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες Αξιού

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (2η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (14:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (2η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - Πήγασος Πολίχνης
Σάββατο 12/10 (14:00, Σχολείο Ευκαρπίας): ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΑΣ Ελπίς 2

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 31 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 2019. Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

 

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης

 

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (16:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Αστέρας Σίνδου

 

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (1η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (18:00, Κ.Γ. Βόχας): ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΣ Ελπίς

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (19:00, Κ.Γ. Χαλκηδόνας): ΑΕΣ Μετεώρων - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΜΣ Κεραυνός Αγ. Παύλου

*ΑΣ Ελπίς 2: Ρεπό (λόγω αποχώρησης ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 2)

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (18:00, Κ. Γ. Μαντουλίδης): ΜΑΣ Μαντουλίδης - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (18:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβάλα

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΕΑΣ Αριστοτέλης Σταυρού

 

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (3η αγωνιστική)

Δευτέρα 04/11 (21:00, Κ.Γ. «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής 2015 - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Δευτέρα 04/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΚ Λαγκαδάς

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)

Τετάρτη 06/11 (21:30, ΔΑΚ Ευόσμου): Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς

 

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 3 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019, και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 06/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αίολος Τρικάλων

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)


Τετάρτη 09/10 (21:30, Δ.Α.Κ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Εχεδώρου - ΑΣ Ελπίς

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)

Σάββατο 05/10 (15:15, Δ.Α.Κ. Σίνδου): Αστέρας Σίνδου - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 06/10 (17:00, Κ.Γ. Φιλύρου): Αετός Φιλύρου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ

ΑΝΔΡΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 05/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΕ Κομοτηνής

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (1η αγωνιστική)

ΑΣ Ελπίς: Ρεπό

ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΥΔΠΕΒΕ

Σάββατο 05/10 (19:00, Κ.Γ. Πεύκων): ΑΣ Μακεδόνες Αξιού - ΑΣ Ελπίς
Κυριακή 06/10 (19:30, Κ.Γ. Πεύκων): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (1η αγωνιστική)

Δευτέρα 07/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΣΑ Πειραματικού ΣΠΘ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (1η αγωνιστική)

Σάββατο 05/10 (14:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβακλιωτών

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (1η αγωνιστική)

Κυριακή 06/10 (14:30, Σχολείο Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 1 - ΑΣ Ελπίς 1
Κυριακή 06/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - Δημόκριτος Μυγδονίας