Σας ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 10 Μαρτίου μέχρι και την Τετάρτη 16 Μαρτίου.
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 1η αγωνιστική)
Πέμπτη 10/03 (18:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ/πολης
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 1η αγωνιστική)
Πέμπτη 10/03 (19:00, Κ.Γ. Βότση): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 2η αγωνιστική)
Παρασκευή 11/03 (17:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΠ Μίλωνας
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 2η αγωνιστική)
Παρασκευή 11/03 (19:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Πρέβεζας
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (Ε' όμιλος, 8η αγωνιστική)
Σάββατο 12/03 (11:30, Δ.Α.Κ. Κυμίνων»): ΑΣ Μακεδόνες Αξιού 1 - ΑΣ Ελπίς 3
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (ΣΤ' όμιλος, 8η αγωνιστική)
Σάββατο 12/03 (13:30, Δ.Α.Κ. Κυμίνων»): ΑΣ Μακεδόνες Αξιού 2 - ΑΣ Ελπίς 2
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 3η αγωνιστική)
Σάββατο 12/03 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Προημιτελική φάση, 3η αγωνιστική)
Σάββατο 12/03 (18:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 12/03 (20:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΔΑΣΩ
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (Δ' όμιλος, 8η αγωνιστική)
Κυριακή 13/03 (13:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 15η αγωνιστική - εξ αναβολής)
Κυριακή 13/03 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΒΑΟ
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (πλέι οφ, 3η αγωνιστική)
Τετάρτη 16/03 (19:30, Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας): Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ελπίς
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Τετάρτη 16/03 (21:30, ΔΑΚ Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 18η αγωνιστική)
Τετάρτη 16/03 (21:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Όλυμπος Ελευθερίου-Κορδελιού
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (πλέι άουτ, 5η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς - ΑΕΝ Πανοράματος: Αναβολή
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14η αγωνιστική)
ΑΟ Γαλάτιστας - ΑΣ Ελπίς: Αναβολή λόγω κρουσμάτων Covid-19 στην αντίπαλη ομάδα
Καλή επιτυχία σε όλα τα αγωνιστικά τμήματα του συλλόγου μας!
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του επταημέρου (10-16 Μαρτίου)
- Λεπτομέρειες