Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 5 Μαρτίου μέχρι και την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020.
Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!
ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 07/03, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»
09:15 - 10:30: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης: Ακαδημίες 2 (έτος γεν. 2010-2011)
10:15 - 11:30: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης: Ακαδημίες 3 (έτος γεν. 2008-2009)
11:15 - 12:30: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης: Ακαδημίες 1 (έτος γεν. 2012-2013-2014) και Τμήμα Μίνι Αγοριών (κ. Κολεσιώτη)
12:15 - 13:30: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης: Τμήμα 4Χ4 (κ. Κυλίτση)
ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΠΕΣΘ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (14:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΠΣ Αίας 1
ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (16η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (16:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Φοίνικας Σύρου
ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (Α’ φάση, 4η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (16:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες Αξιού
ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (18η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (17:00, Κ.Γ. 1ου Γυμνασίου-Λυκείου Λάρισας): ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Ελπίς
ΒΟΛΕΪ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (18:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΣ Ηρακλής 2015
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΑΣΘ (1η αγωνιστική)
Σάββατο 07/03 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): Τζίπσι Κινγκς - ΑΣ Ελπίς
ΒΟΛΕΪ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 08/03 (14:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Άρης
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΑΣΘ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 08/03 (16:15, Κ.Γ. Ελευθερίου): ΑΣ Πρωτέας - ΑΣ Ελπίς
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (18η αγωνιστική)
Κυριακή 08/03 (18:00, Κ.Γ. Μακεδονικού): ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Ελπίς
ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΠΕΣΘ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 08/03 (18:30, ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Ελπίς 2
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΑΣΘ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 08/03 (18:45, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας
ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Β' φάση, 7η αγωνιστική)
Τετάρτη 11/03 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΒΑΟ